Dobra postawa „Frydmańskich Orlików”

Szkoła Podstawowa im. B. Czecha we Frydmanie zgłosiła swoją drużynę do rozgrywek w lidze Orlików organizowanych przez Podhalański Podokręg Piłki Nożnej. W ostatnią  niedzielę tj. 4 grudnia chłopcy rozegrali kolejne 3 mecze. W pierwszym meczu, po zaciętej walce, ulegli Huraganowi Waksmund. W ostatniej minucie stworzyli jeszcze sytuację do wyrównania, ale zabrakło szczęścia. Mecz zakończył się rezultatem 2:1 dla drużyny z Waksmunda.
Pojedynek ze Skomielną Białą mimo dramatycznego przebiegu frydmanianie rozstrzygnęli ostatecznie na swoją korzyść, a  wynik meczu na 2:1 ustalił kapitan Kacper Myśliwiec przepięknym strzałem zza połowy w samo okienko bramki.
W starciu z ekipą z Szaflar chłopaki z Frydmana pokazali się z najlepszej strony. Od początku narzucili warunki gry i objęli prowadzenie. Wygrywając 2:0 zainkasowali 3 punkty. Po sześciu spotkaniach Szkoła Podstawowa we Frydmanie zajmuje 4 miejsce w grupie 1 z dorobkiem 8 punktów.