Pierwsze urodziny

Szanowni sympatycy Frydmana! Właśnie obchodzimy pierwsze urodziny naszej strony. Przyszedł zatem czas na podsumowania. Wystartowaliśmy na serwerze z bardzo małą pojemnością konta, nie próbowaliśmy zatem tworzyć galerii, która zwykle jest miejscem najchętniej odwiedzanym po każdej imprezie, nawet tej niezbyt udanej. Pierwsza informacja została opublikowana 16 września 2016 roku i dotyczyła wiejskiego zebrania. Fakt zaistnienia strony bardzo szybko przyniósł wymierne korzyści, gdyż przyczynił się do wyboru Frydmana jako miejsca wartego pokazania w czasie XIX Małopolskich Dni Dziedzictwa Kulturowego. Dwudniowa impreza okazała się organizacyjnym i frekwencyjnym sukcesem.

W zgodzie z powiedzeniem „Kto stoi w miejscu, ten się cofa” postanowiliśmy się rozwijać. We wrześniu zmieniliśmy serwer i zdecydowanie zwiększyła się pojemność konta (ukłony dla włodarzy gminy Łapsze Niżne i informatyków urzędu). Pojawiła się zatem długo oczekiwana  możliwość „wrzucania” mniej lub bardziej udanych fotek. I wreszcie debiutujemy  na Facebooku (chociaż wolelibyśmy na giełdzie…).

Wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do funkcjonowania strony internetowej naszego pięknego Frydmana, składam podziękowanie. Największą wdzięczność wyrażam czytelnikom, bez Was żaden tekst zwyczajnie nie istnieje.

Piotr Wojtaszek

Page generated in 0,241 seconds. Stats plugin by www.blog.ca