Niepokonane Żaki Szkółki Piłkarskiej SYPANIEC FRYDMAN

Jesienny turniej piłkarski Żaków i Orlików organizowany przez PPPN w Nowym Targu dobiegł końca. Orliki zakończyły go na miejscu ósmym. Niesamowite wyniki osiągnęli młodsi podopieczni szkółki – Żaki, którzy rozegrali łącznie 16 meczy z 11 drużynami m.in. z Rabki, Nowego Targu, Lipnicy Wielkiej i Szczawnicy. Frydmańscy sportowcy wygrali wszystkie spotkania, zdobywając niezliczoną liczbę goli przy stracie jedynie 3 bramek. Waleczność i upór nie opuszczały naszych zawodników nawet mimo deszczu i chłodu. W turnieju szanse na sprawdzenie swoich umiejętności mieli także 6 letni adepci szkółki, którzy nie tylko obserwowali grę starszych kolegów, ale także wspierali drużynę jako skład rezerwowy. Dziękujemy trenerowi Marcinowi Wójcikowi za przygotowanie drużyn i Rodzicom za pomoc w organizacji transportu. Stowarzyszenie Frydmański Sypaniec kończy realizację projektu „ Wsparcie Klubu Sportowego SYPANIEC FRYDMAN i pikniku rodzinnego” finansowanego przez Urząd Gminy Łapsze Niżne. Dzięki pomocy zakupiony został m.in. dodatkowy sprzęt sportowy i nagrody dla dzieci, które zostały wręczone podczas letniego pikniku rodzinnego. Dzięki dodatkowym środkom zawodnicy mogli intensywnie trenować, co przyniosło wymierne efekty podczas turnieju. Jesteśmy wdzięczni za okazane wsparcie na rzecz rozwoju sportu w naszej wsi.

Zarząd Stowarzyszenia Frydmański Sypaniec

Page generated in 0,298 seconds. Stats plugin by www.blog.ca