Rozpalony Frydman Triathlon 2022

Po raz dwunasty na przystani we Frydmanie, mieliśmy przyjemność gościć  159 triathlonistów z całej Polski. W upale rozpaleni do granic możliwości zawodnicy ścigali się ze sobą na dwóch dystansach. Dystans Olimpijski z czasem 2h 9 min. wygrał Maciej Brzyski z Krakowa, drugi był Michał Lisieński z Siemianowic Śląskich, a trzeci Łukasz Szumiec z Jasła.

Wśród kobiet najlepsza była Katarzyna Czechowska z Krakowa – czas 2h 50min. Druga Dagmara Stolarczyk z Zakopanego, a trzecia Marta Plewik z Katowic.

Na dystansie Sprinterskim pierwsze miejsce zdobył Tomasz Dudziak z czasem 1h 4min. Drugi Jakub Jasiński, trzeci Tomasz Biela – wszyscy z Krakowa.

Najlepszą sprinterką okazała się Maria Hajnos-Małecka z Szaflar. Druga była Joanna Sikora z Krakowa, a trzecia Kinga Kopańska z Bierunia.

W trakcie tych zawodów odbyły się również Mistrzostwa Polski Lekarzy na Dystansie Olimpijskim. Zwyciężyli – Dagmara Stolarczyk z Zakopanego i Mikołaj Podsiadło z Bielska-Białej.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy niezwykłego wyczynu – walki z samym sobą i zdrowej rywalizacji. To był ze względów pogodowych podwójnie morderczy triathlon. Czapki z głów !!!

Fundacja Frydman Triathlon


Page generated in 0,255 seconds. Stats plugin by www.blog.ca