Rozkręcone Koło Gospodyń Wiejskich

Działalność reaktywowanego Koła Gospodyń Wiejskich „Frydmanianki” przynosi znakomite efekty. Panie, pod kierownictwem Małgorzaty Jurkowskiej, coraz śmielej poszerzają swoją działalność i angażują się w nowe projekty. Jedną z ostatnich inicjatyw było przygotowanie i sprzedaż pysznych domowych ciast. Celina Dudas, Teresa Bryja-Myśliwiec, Krystyna Łukasz, Katarzyna Kawa-Kutarnia, Justyna Błachut, Kinga Markowicz i Magdalena Dudas to osoby szczególnie zaangażowane w akcję, z której całkowity dochód został przeznaczony na leczenie chorej na SMA Kamilki z Nowego Targu.

Z kolei w piątek 3 marca Koło Frydmanianki dla swoich członkiń oraz wszystkich chętnych zorganizowało pielgrzymkę do łaskami słynącego wizerunku Chrystusa Ukrzyżowanego w Mogile.

Jesteśmy przekonani, że panie zrzeszone we wspominanej organizacji są i będą chlubą naszej miejscowości i jeszcze wielokrotnie napiszemy o ich sukcesach. Tymczasem zachęcamy do obserwacji na profilu FB https://www.facebook.com/profile.php?id=100085084515471

Zdj. Fb

Page generated in 0,258 seconds. Stats plugin by www.blog.ca