Udany początek wakacji

W sobotę 24 czerwca Fundacja Frydman Triathlon kolejny raz zorganizowała zawody triathlonowe we Frydmanie. Mimo ulewnego deszczu zawody okazały się organizacyjnym i sportowym sukcesem. Na uwagę zasługuje fakt, że pierwszy raz w wieloletniej historii frydmańskich zawodów, których pomysłodawcą, propagatorem i komandorem jest Lucjan Habieda, wystartowała dwójka przedstawicieli naszej miejscowości: Basia Kalata i Piotr Kalata.

Z kolei na pogodę nie mogli narzekać organizatorzy festynu zrzeszeni w Radzie Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego we Frydmanie. W niedzielę 25 czerwca cały dzień świeciło słońce i pogoda wyraźnie sprzyjała wszystkim zaangażowanym w przygotowania i przebieg festynu rodzinnego. Ogromna grupa rodziców (szacunek za chęć, zaangażowanie i włożony wysiłek) pod kierownictwem przewodniczącej Kingi Markowicz zorganizowała świetną imprezę, o czym świadczy tłum przybyłych. Mnóstwo atrakcji, w tym dreszczyk emocji związany z losowaniem nagród, spowodowało, że przez cały czas trwania festynu na frekwencję nie można było narzekać. Zaś wieczorem teren przed remizą stał się wielkim parkietem, na którym wiele par ruszyło w tany. I długo w noc trwała zabawa.

Z kolei w poniedziałek 26 i wtorek 27 czerwca emocjonowaliśmy się mistrzostwami Polski w halowej piłce nożnej lektorów. Reprezentacja Frydmana trenowana przez Eugeniusza Brzyżka w poniedziałek w rozgrywkach w poszczególnych grupach radziła sobie świetnie i awansowała do strefy pucharowej. Tam, trochę pechowo, odpadła po pięknym i emocjonującym meczu z późniejszym brązowym medalistą zawodów. Nie mniej jednak występ piłkarzy-lektorów okazał się wielkim sukcesem.

Page generated in 0,243 seconds. Stats plugin by www.blog.ca