Wakacje z piłką 2017

20 lipca na boisku w sportowym w Kacwinie rozegrano Gminny Turniej „ Wakacje z piłką”, w którym zwyciężyli chłopcy z Frydmana w składzie: Bartłomiej Brynczka, Piotr Kutarnia, Krzysztof Rusnaczyk, Jakub Prelich, Dominik Sołtys, Radosław Tynus, Marcin Tynus, Marcin Śliwa, Kacper Myśliwiec, Sławomir Prelich, pod opieką nauczycieli: Eugeniusza Brzyżka, Tomasza Brzyżka i Małgorzaty Leśniowskiej.

Na etap powiatowy w Rabie Wyżnej utworzono drużynę gminną pod szyldem GZ LZS Łapsze Niżne, w skład której weszło siedmiu chłopaków z Frydmana, po dwóch z Niedzicy i Łapsz Niżnych oraz jeden z Kacwina.

26 lipca na Turnieju Powiatowym w Rabie Wyżnej drużyna GZ LZS Łapsze Niżne zajęła drugie miejsce, nie przegrywając żadnego meczu, a o końcowej klasyfikacji zdecydował bilans bramek. Awans do kolejnej fazy rozgrywek zapewniły sobie dwa zespoły.

5 sierpnia rozegrano turniej subregionalny w Zawoi. Zawody stały na wysokim, wyrównanym poziomie. Drużyna GZ LZS Łapsze Niżne, borykająca się z brakiem bramkarza, ostatecznie zajęła 4 miejsce. Zespół Gminnego Zrzeszenia z Łapsz Niżnych wystąpił w składzie: Bartłomiej Brynczka, Piotr Kutarnia, Jakub Prelich, Krzysztof Rusnaczyk, Marcin Śliwa, Radosław Tynus, Filip Majerczak, Dawid Mrówka, Mateusz Kapołka, Łukasz Kromka

Page generated in 0,252 seconds. Stats plugin by www.blog.ca