O tym ważnym święcie wszyscy pamiętamy!

Dzień Babci i Dziadka jest bardzo ważnym świętem, o którym wszyscy doskonale pamiętamy.  Tak wiele zawdzięczamy naszym Babciom i Dziadkom, dlatego warto uczcić ten dzień w szczególny sposób. Warto zadbać, by ten dzień stał się wspaniałą okazją do pielęgnowania rodzinnych uczuć.  Co prawda Dzień Babci i Dziadka przypada na 21 i 22 stycznia, ale to w słoneczne niedzielne popołudnie 26 stycznia w Zespole Szkolno- Przedszkolnym było głośno, wesoło, a jednocześnie bardzo  uroczyście. W szkolne progi na zaproszenie dzieci z klasy I, „zerówki” oraz ich pań przybyły bardzo licznie Babcie i Dziadkowie. Dzieci przygotowały dla zacnych gości specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. W programie pojawiły się wątki humorystyczne, które wywoływały szczere uśmiechy  widzów. Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom małych artystów, nagradzając ich gromkimi brawami, nie kryli wzruszenia, podziwiając swoje pociechy. Po gromkim „Sto lat” nadszedł czas na wręczanie laurek, składanie indywidualnych życzeń, czas uścisków i przytuleń. Po oficjalnej części  zacni goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę i ciasteczko przygotowane przez rodziców, którzy nie zapomnieli też o swoich dzieciach i słodkiej niespodziance.

To było naprawdę wyjątkowe popołudnie, pełne uśmiechu, radości i dumy, którą zaszczycił swoją obecnością pan dyrektor Piotr Wojtaszek.

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim rodzicom, którzy włączyli się w  przygotowania i tym,  którzy pomogli uporządkować salę i zaplecze kuchenne. Dziękuję.

E.K

Page generated in 0,236 seconds. Stats plugin by www.blog.ca