Wyniki turnieju w tenisie stołowym „O Puchar Sołtysa Wsi Frydman”

W niedzielę 23 lutego na sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego we Frydmanie spotkali się amatorzy tenisa stołowego, którzy stoczyli rywalizację ” O Puchar Sołtysa Wsi Frydman”. Na początku sędzia główny zawodów Tomek Brzyżek wyjaśnił wszystkie szczegóły rozgrywek, po czym przystąpiono do gry. Ostatecznie w dwóch grupach męskich wyłoniono po 2 graczy z najlepszym bilansem, którzy przystąpili do końcowej rozgrywki. Zawody zakończyły się następującymi wynikami:

W kategorii Pań:
1 miejsce Bernadeta Pawlik
2 miejsce Magdalena Dunajczan-Dolata
3 miejsce Katarzyna Tynus
4 miejsce Monika Iglar

W kategorii Panów:
1 miejsce Henryk Lejawa
2 miejsce Piotr Wojtaszek
3 miejsce Paweł Pawlik
4 miejsce Grzegorz Tynus.

Oczywiście nie wyniki są tu najważniejsze. W ostatkowe niedzielne popołudnie spotkała się grupa ludzi, którzy świetnie się bawili, uprawiając jednocześnie amatorsko sport. W miłej i sympatycznej atmosferze można było powspominać szkolne czasy czy frydmańskie sukcesy sportowe.

Za stworzenie tej atmosfery dziękujemy: zawodnikom, kibicom, sołtysowi Józefowi Barnaszowi, sędziemu głównemu Tomkowi Brzyżkowi i chłopcom podającym piłki. Jesteśmy przekonani, że na kolejne zawody przybędzie jeszcze większa grupa osób aktywnie spędzających czas. Do zobaczenia w czasie letniego pucharu.

Page generated in 0,258 seconds. Stats plugin by www.blog.ca