Zaproszenie Stowarzyszenia Zdrowy Spisz

Szanowni Państwo,

chciałabym serdecznie zaprosić na nadzwyczajne walne zgromadzenie naszego Stowarzyszenia, które odbędzie się w dniu 30.05.2022 o godzinie 18:00 w Domu Ludowym w Łapszach Niżnych. Na spotkaniu poruszymy bardzo ważne tematy dotyczące działalności Stowarzyszenia.

Jeśli ktoś z Państwa z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uczestniczyć w zgromadzeniu, serdecznie proszę o udzielenie pełnomocnictwa osobie, która Państwa zdaniem będzie godnie reprezentować Państwa interesy. Pełnomocnictwo proszę przesłać w odpowiedzi na niniejszego maila lub przekazać osobie, którą Państwo wyznaczą, aby mogła je przedstawić na zebraniu.

Dodatkowo zwracam się również do osób, które nie chcą już dłużej pozostać członkami naszego Stowarzyszenia, aby przesłały rezygnację na maila: zdrowyspisz@gmail.com

Niemniej jednak serdecznie proszę o pozostanie w naszym Stowarzyszeniu, abyśmy razem mogli coś zmienić i mieli realny wpływ na zdrowie fizyczne i psychiczne mieszkańców naszej małej Ojczyzny, jaką niewątpliwie jest Spisz. A dodatkowo mogli też dbać o „zdrowie” natury, która nas otacza, aby tak pięknie służyła nie tylko nam, ale również przyszłym pokoleniom. 

Osobno nie możemy nic, razem możemy WSZYSTKO! 

Z wyrazami szacunku,

Patrycja Kwiecień 

Page generated in 0,243 seconds. Stats plugin by www.blog.ca