Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Drodzy Uczniowie, Szanowni Państwo! W najbliższy czwartek 1 września rozpoczynamy kolejny rok szkolny. Uczniowie szkoły podstawowej oraz oddziału przedszkolnego tzw. „zerówki” rozpoczynają rok uroczystą mszą w kościele o godzinie 8.30. Po mszy nastąpi wspólne rozpoczęcie roku szkolnego, w przypadku ładnej pogody na boisku sportowym, ewentualnie na sali gimnastycznej w przypadku pogody deszczowej. Potem odbędą się spotkania z wychowawcami klas. Uczniowie z Falsztyna dojadą autobusem szkolnym podstawionym w Falsztynie o godzinie 8.15.

Uczniowie z Ukrainy przychodzą do kościoła lub bezpośrednio do szkoły według własnego uznania. Po spotkaniu z wychowawcami klas uczniowie z Ukrainy spotkają się na sali gimnastycznej z dyrektorem szkoły.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych udadzą się około godziny 8.00 do wielofunkcyjnego budynku, czyli dotychczasowego przedszkola. Tam Panie Nauczycielki dokonają podziału na grupy.

Wszystkich rodziców uczniów proszę o zastanowienie się, ile osób ewentualnie chciałoby zakupić sobie obiad w szkole. Informacja taka będzie potrzebna w pierwszych dniach września. Pozdrawiam jeszcze wakacyjnie.

Piotr Wojtaszek

Page generated in 1,087 seconds. Stats plugin by www.blog.ca