Na koniec karnawału

Karnawał 2024 zakończony. W ostatnich jego dniach odbyło się kilka imprez, w których brali udział i starsi i młodsi. W dniach 2-4 lutego przedstawiciele Frydmana brali udział w święcie spiskiego folkloru „Spiskich Zwykach”. Obok indywidualnych sukcesów najmłodszych (Sebastian Markowicz, Judyta Dudas, Roksana Pacyga, Grzegorz Markowicz) zespół „Mali Frydmanianie” pod kierownictwem Pani Bernadki Pawlik zdobył III miejsce. Przy okazji informujemy o naborze do zespołu. Szczegóły na plakacie.
W piątek 9 lutego w naszej szkole odbyła się kolejna edycja „Konkursu Wiedzy o Frydmanie i Okolicy”, którego organizatorem była Pani Małgorzata Leśniowska. Zwycięzcą tegorocznej edycji konkursu została Marcela Łukasz. W trakcie konkursu wykorzystano również wiedzę nauczycieli emerytów. Wszystkim zgromadzonym przypomniano, że pomysłodawcą i pierwszym organizatorem konkursu w roku 1994 była Pani Maria Iglar.
W niedzielę 11 lutego uczniowie z klasy VII zaprezentowali w kościele w Rzepiskach widowisko przybliżające postać św. Andrzeja Boboli. Scenariusz i reżyseria to praca Pani Danuty Madei, zaś oprawę muzyczną przygotowała Pani Renata Iglar. Dodajmy, że Pani Danuta Madeja po skończonym spektaklu wszystkich frydmańskich uczestników podjęła obiadem w swojej rodzinnej miejscowości.
Page generated in 0,253 seconds. Stats plugin by www.blog.ca