Wolontariusze Zespołu Szkolno-Przedszkolnego we Frydmanie nie zapominają

„Podarowanie drugiemu, tego co bezcenne – swojego uśmiechu, życzliwości i czasu to budowanie lepszego świata. Bez Ciebie świat byłby taki ubogi i smutny. Jedynie miłość nadaje sens życiu. Dlatego im bardziej zdolni będziemy do miłości i dawania siebie innym, tym bardziej sensowne będzie nasze życie.” (Hermann Hesse)

 Z okazji Dnia Chorego dużo zdrowia, wytrwałości, cierpliwości i nadziei, która nigdy nie gaśnie. Niech każdy nowy dzień będzie słoneczny, lepszy i radośniejszy.

Do obchodów „Dnia Chorego” wolontariusze Zespołu Szkolno- Przedszkolnego przygotowywali się już wcześniej. Wykonali upominki dla chorych, którzy nie mogą przybyć na uroczystość do kościoła i przekazali je  proboszczowi.  Księża podczas odwiedzin chorych wręczali im przygotowane prezenciki.

Dzień Chorego w naszej parafii obchodzony był bardzo uroczyście w sobotę 2 lutego.  W tym dniu została odprawiona msza święta, podczas której udzielono namaszczenia chorych. Po zakończeniu mszy wolontariusze z życzeniami rozdali upominki wszystkim obecnym.

EK

Page generated in 0,264 seconds. Stats plugin by www.blog.ca